Новий проєкт для мам - чат-бот про емоції - Новини ГО Лада
Новий проєкт для мам – чат-бот про емоції
Новий проєкт для мам - чат-бот про емоції

ГО «КПВМ «Лада» створила безкоштовний чат-бот про 6 умовно «негативних» емоцій. Підписатися на бот.

Завдяки проєкту «Мами, діти, емоції. Керуй емоціями, щоб вони не керували тобою» ви зможете навчитися розуміти свої емоції та керувати ними. Зрозуміти емоції дитини бот теж допоможе. Матеріали для бота розроблені спільно зі спеціалістами та психологинею організації – Олею Карпенко.

Чат-бот стане вашим помічником:

  • запропонує пройти анонімний тест для визначення емоційного стану;
  • розкаже про 6 емоцій: злість, тривогу, страх, сум, сором і провину;
  • запропонує переглянути відеоуроки про кожну емоцію;
  • порадить різні методи роботи з емоціями.

Проєкт «Мами, діти, емоції. Керуй емоціями, щоб вони не керували тобою» відбувається у рамках проєкту «Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні», який реалізується ГС «Центр економічного відновлення» (ЦЕВ) у консорціумі з ГО «Ла Страда – Україна», ВГО «Поруч» та Інститутом конструктивної журналістики та нових медіа, за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Чат – бот проєкту «Мами, діти, емоції. Керуй емоціями, щоб вони не керували тобою» створений та обслуговується за фінансової підтримки проєкту «Підтримка жінок, миру та безпеки в Україні», який реалізується ГС «Центр економічного відновлення» (ЦЕВ) у консорціумі з ГО «Ла Страда – Україна», ВГО «Поруч» та ГО «Інститут конструктивної журналістики та нових медіа», за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «КПВМ «Лада» і не обов’язково відображає позицію Посольства Великої Британії в Україні або організацій – членкинь консорціуму проєкту.
Поділитись матеріалом