«Гаряча лінія підтримки батьків після пологів» - життя нашого першого великого проєкту - Новини ГО Лада
«Гаряча лінія підтримки батьків після пологів» – життя нашого першого великого проєкту
«Гаряча лінія підтримки батьків після пологів» - життя нашого першого великого проєкту

Гаряча лінія – найбільший виклик за весь час існування ГО «Лада»! Це був наш перший великий проєкт. Ми отримали цінний досвід. Сказати, що це було легко – ні.

Наша команда зіштовхнулася з багатьма викликами пов’язаними з роботою лінії. Виявилося, що батькам не зручно дзвонити та розповідати про свої проблеми телефоном. Тоді для тих, кому зручніше писати, ми трансформували лінію в чат з оператором. А коли почалася війна, ми адаптували й інформацію про те, як оформити соціальні виплати та перші документи дитини саме під час війни.

За розробкою «Гарячої лінії підтримки батьків після пологів» стоїть велика та професійна команда спеціалістів, які днями і ночами писали скрипти для операторів. А психологи проєкту адаптовували текст так, щоб він надавав відчуття підтримки батькам. Адже задача лінії не просто надати інформацію, а втамувати тривогу батьків та підсилити їхні знання.

Навчаючи операторів, ми занурили їх у філософію «Лади». Майже кожна операторка, яка має дітей, зізналася, що якби у свій час вона отримала б вчасно таку інформацію, турботу і підтримку, то можливо їй вдалося б зберегти грудне вигодовування. А деякі казали про те, що якби знали, як важко організму відновлюватися після пологів, і що краще більше полежати і відпочити, ніж робити хатні справи, то могли б уникнути фізичних післяпологових ускладнень.

Понад 10 000 абонентів подзвонили та написала на нашу «Гарячу лінію підтримки батьків після пологів». Родини з усієї України отримали необхідну інформацію та підтримку у післяпологовий період.

Залишилися останні місяці роботи лінії!

Але ви ще маєте можливість безкоштовно подзвонити на лінію за номером 0 800 500 313 або написати в чат з оператором на нашому сайті https://golada.org/.

Ми хочемо подякувати всім, хто подзвонив чи написав на лінію, всім, хто долучився до створення цього проєкту.

Проєкт «Гаряча лінія підтримки батьків після пологів» організований у рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується @isar.ednannia за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Поділитись матеріалом