Інтимне життя після пологів
Інтимне життя після пологів

Інтимне життя після пологів. Що варто знати чоловікам?

Для жінки інтимне життя після пологів – це наче знову вперше в житті зайнятися статевим актом. Для гармонійного початку інтимного життя після пологів чоловікові важливо розуміти, що відбувається з жінкою, чого вона боїться і бути уважним до її почуттів.

Часто жінка може мати такі страхи перед першим статевим актом:

  • Це буде дуже боляче.
  • Моє тіло дуже змінилося, тому я несексуальна.
  • Я в жодному разі не хочу зараз завагітніти.
  • Мої груди наповнені молоком і дуже болять, як уникнути болісних відчуттів під час інтиму.

Сама думка про післяпологовий інтим може здатися виснажливою для молодих мам, особливо з огляду на тривалий біль від пологів, бурхливі гормони, постійний плач немовляти або післяпологову депресію, дивні зміни тіла й, звичайно, найбільший лібідо-вбиваючий слон в кімнаті – виснаження. Чоловік буде також втомлюватися від нового графіку та обов’язків. Більше того у чоловіків, що щойно стали батьками, також змінюється гормональний фон – тестостерону стає менше й бажання займатися статевим актом також зменшується в порівнянні з допологовим рівнем. Але, ви повинні розуміти, що так буде не завжди, що це тимчасово.

Коли безпечно займатися інтимом після пологів?

Ви можете займатися статевим актом після народження дитини, як тільки жінка відчує свою готовність. Деякі фахівці радять почекати, поки припиняться кров’янисті виділення (2-3 тижні) та загоїться матка. Після надрізів чи розривів також має пройти час для загоєння.

Як покращити інтимне життя після пологів?

  • Келих вина, почуття гумору й багато зволожувальних засобів. Гормони жінки після народження дитини налаштовані на догляд за дитиною, грудне вигодовування пригнічують лібідо, тому жінку може бути дещо складніше “завести”. Після надрізу або розриву промежини, чи кесаревого розтину можуть бути болісні відчуття під час статевого акту. Тому не поспішайте та робіть все плавно, ніжно, з прелюдією.
  • Сон. Відсутність сну, виснаження, а також, можливе несприйняття вашою коханою змін в її тілі, можуть зіпсувати грайливий настрій. Намагайтеся підмінити свою кохану зранку та на вихідних, щоб вона могла довше поспати. Нагадуйте їй про денний сон з немовлям замість купи побутових справ, по можливості, також спіть з дитиною вдень. Говоріть своїй жінці, наскільки вона красива – це додає впевненості.
  • Інтимні ласки. Не поспішайте відразу розпочинати зі статевого акту. Повертайте інтимне життя у своє ліжко поступово з перших днів вдома. Почніть з обіймів, поцілунків, інтимних ласк. І згодом, коли відчуєте, що ваша кохана готова, переходьте до статевого акту.
  • Будьте винахідливими. Працюйте над вашими інтимними відносинами, експериментуйте, адже пози та “фішки”, що були раніше улюбленими, можуть вже не подобатися вашій коханій. І подумайте про місця поза ліжком (ванна, гардероб, навіть коридор).
  • Час для інтиму. Не обов’язково чекати доки настане ніч, аби приділити інтимний час одне одному. Як правило ввечері всі думки про інтим розвіюються, тому що перемагає втома та сон. Можна займатися цим вдень, коли дитина спить або гуляє з бабусею чи дідусем.
  • Відвертість. Розповідайте про свої відчуття та про свої бажання. Кажіть правду, так як є, та будьте готові чути правду. Ви будете краще розуміти один одного.

Шаленого кохання та гарного інтимного життя.

Поділитись матеріалом