Ми виграли грант у межах проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна» - Новини ГО Лада
Ми виграли грант у межах проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна»
Ми виграли грант у межах проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна»

Ми виграли грант у межах проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна» Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund

Цей конкурс спрямований на посилення спроможності жіночих організацій реагувати на нагальні проблеми та виклики, з якими стикаються жінки та дівчата.

Наша команда проходить стратегічну сесію. Ми вже встигли переглянути нашу візію та цінності, оновити місію та проаналізувати цільову аудиторію.

Чому стратегічна сесія?

Ще до війни ми зрозуміли, що підійшли до нового етапу розвитку та час оновлювати стратегію. Війна ще більше підсвітила необхідність переглянути наші цілі та спланувати роботу. Звісно, можна увесь аналіз провести самостійно, але це буде не так швидко і не так ефективно, ніж коли ми працюємо з професійним фасилітатором. За кілька сесій, з одного боку, вже багато чого стало на свої місця, а з іншого – ми стали ширше та глибше дивитися на нашу діяльність і можливості. Якщо вам цікаво – будемо розказувати детальніше. Привітання та запитання приймаємо в коментарях.

Дякуємо Проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна» за цю можливість!

«Цей пост та робота над стратегією стали можливими завдяки проєкту «Ладна стратегія (Розробка нової стратегії організації)», що виконує ГО «КПВМ «Лада» за підтримки Українського Жіночого Фонду. Відповідальність за зміст інформації несе ГО «КПВМ «Лада». Представлена інформація не завжди відображає погляди УЖФ».

Поділитись матеріалом