Нові блоки «Час настав» - Новини ГО Лада
Нові блоки «Час настав»
Нові блоки «Час настав»

Нові лекції, які актуальні під час війни вже відзняті та змонтовані!
Безкоштовний курс для мам «Час настав» трансформувався і ми додали нові відеоблоки.

4 БЛОК – «Материнство і війна»
Теми і лектори:

1. «Як підтримати свій психологічний стан в період війни», Лєра Детс – арт-терапевтка, тренерка дитячих інтеграційних занять за авторською програмою Emotional ballet, тренерка Barre, журналістка, мама 2 дітей.
2. «Як допомогти дитині відновити відчуття безпеки», Анжела Розіт-Пампурак – тренерка Mindfulness і керівниця школи усвідомленого розвитку діток vse.svit.ua.
3. «Страхи та як з ними працювати», Оксана Єгорчева – медична психологиня, тренерка з групового психоаналізу (COIRAG), дитяча психологиня (УСП), гіпнотерапевтка, мама 4-х дітей. Сайт Оксани – https://www.psychologist-egorcheva.com.ua/
4. «ПТСР у мам і дітей, що потрібно знати і як з ним працювати», Костянтин Несвіт – психолог з 9-ти річним досвідом, автор книги і засновник «Чоловічого психологічного клубу».

5 БЛОК – «Робота в період війни»
Теми і лектори:

1. «Сімейний бюджет», Любомир Остапів – фінансист, засновник соціального проекту «Сімейний Бюджет», партнер iPlan.ua, автор книг «Любов та Бюджет», «Малюк та Бюджет».
2. «Можливості LinkedIn для пошуку роботи», Юлія Венцковська – LinkedIn Advisor, B2B Lead Generation, мама.
3. «Як підготувати себе до співбесіди в період війни», Катерина Приходько – HR спеціалістка, практикуюча рекрутерка, кар’єрна консультантка та керівниця рекрутингової агенції «Recruiting Support».
4. «Як комунікувати про свій продукт в умовах війни», Тетяна Веремчук – Head of PR at Dentsu Ukraine.

Перегляньте відео лекції за посиланням.

Поділитись матеріалом