Повернутися з декрету на ринок праці важко, але реально - Новини ГО Лада
Повернутися з декрету на ринок праці важко, але реально
Повернутися з декрету на ринок праці важко, але реально

«Я стала добрішою до себе та менш вимогливою, як на роботі, так і вдома. Завдяки проєкту та підтримці в ньому, у мене з’явилася впевненість в собі і я змогла вийти з декрету на роботу. Я ще продовжую вчитися приділяти час собі, але вже менше відчуваю провину за це», – один з багатьох відгуків, які ми отримали по завершенню курсу.

Завдяки підтримці Фонду Олени Пінчук @olenapinchuk_foundation та Фундації Кока-Кола ми змогли реалізувати такий необхідний для мам проєкт «Час настав». Дякуємо за довіру та професійну роботу!

Ми пишаємося нашими результатами:

  • більше 10 тис. реєстрацій на курс;
  • понад 40 тис. переглядів відеолекцій;
  • 17 лекцій знятих до війни, але актуальних досі (психологічна підготовка до роботи, варіанти самореалізації, власна справа);
  • 8 лекцій про материнство та роботу в період війни;
  • група підтримки з психологом та нетворкінг.

Доступ до всіх відеолекцій курсу без обмежень – посилання.

Місія проєкту полягала в підтримці жінок, які на шляху повернення з декрету на ринок праці. А коли почалася війна, він став ще й тим острівцем «нормальності», де ми підтримували учасниць, а вони одна одну. На їхній запит ми додали 2 блоки про материнство і війну.

На завершення курсу ми провели соціологічне опитування. Для нас було важливим зрозуміти, які виникли інтереси і потреби у мам під час війни.

Ми побачили, що війна збільшила попит на проєкти, що містять психологічну підтримку та інформацію про професійну реалізацію, а також економічну спроможність жінок. Під час війни ці запити стали ще актуальнішими.

Ми хочемо подякувати всім учасницям проєкту. Все, що ми робимо – це заради українських матусь.

Величезна подяка спікерам курсу – ви той самий скарб, які знайшли дівчата, надихнулися і почали рух до своїх цілей.

З турботою про маму, ГО «КПВМ «Лада».

Поділитись матеріалом