Гаряча лінія підтримки батьків після пологів - Новини ГО Лада
Гаряча лінія підтримки батьків після пологів
Гаряча лінія підтримки батьків після пологів

Про що можна запитати

Наша Гаряча лінія універсальна. Кожна родина в Україні зможе зателефонувати або написати в чат оператору на сайті й отримати відповіді на свої запитання в таких сферах:

 • перші документи дитини та соціальні виплати (в умовах війни);
 • післяпологове відновлення жінки;
 • психологія;
 • ендокринологія;
 • гінекологія;
 • догляд за немовлям;
 • грудне вигодовування;
 • сон немовляти.

.

Дзвоніть за номером безкоштовно – 0 800 500 313 або напишіть в чат оператору!

Лінія працює з понеділка по п’ятницю, з 9.00 – 19.00, та в суботу, з 9.00 – 16.00.

Мета проєкту

Метою проєкту є створення можливості отримання

 • безконтактної,
 • безпечної,
 • безкоштовної

підтримки й допомоги для батьків після пологів, щоб забезпечити здорове, активне материнство й батьківство.

Для кого

Гаряча лінія підтримки батьків після пологів розрахована на обох батьків та інших родичів, які піклуються про жінку та дитину в післяпологовий період. Також, на Лінію можуть зателефонувати і майбутні батьки та матері, щоб дізнатися наперед про період після пологів.

Автори проєкту

Гарячу лінію підтримки батьків після пологів розробила команда ГО “Клуб підтримки вагітності та материнства “Лада”.

Профільними спеціалістками були розроблені відповіді на потенційні питання від клієнтів, які звертатимуться на Гарячу лінію. Внаслідок тендеру нами був обраний call-центр Аделіна для безпосереднього надання послуг з підтримки та інформування. Оператори пройшли необхідні тренінги з коректного володіння та обробки інформаційної бази та надання психологічної підтримки.

Проєкт “Гаряча лінія підтримки батьків після пологів” підтримано в межах конкурсу “Швидка необхідна підтримка” у рамках проєкту “Європейський Союз для сталості громадського суспільства в Україні”, що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Проєкт є частиною роботи ГО КПВМ “Лада” по впровадженню Програми піклування про жінку в післяпологовий період в Україні, метою якої є створення умов та можливостей для якісного відновлення жінки після пологів.

На що варто звернути увагу

Ми запускаємо Гарячу лінію підтримки батьків після пологів для того, щоб батьки мали змогу отримати якісну, доказову інформацію про різні сфери післяпологового періоду в одному місці.

Ми готові проінформувати вас на теми, що вас цікавлять, надати необхідні механізми профілактики  ускладнень та скоординувати ваші подальші дії для роботи з нагальними проблемами.

Ми не є медичною установою та не надаємо телефоном медичні послуги. Ми хочемо вам допомогти, але ми не маємо права коментувати призначення лікаря або результати аналізів, ставити діагнози, назначати медикаментозне лікування.

Ми не є швидкою допомогою, тому якщо ви розумієте, що ви або ваша дитина потребуєте екстреної медичної допомоги звертайтеся напряму до неї.

Ми не рятуємо в моменті від заподіяння шкоди собі чи дитині – ми не кризовий психологічний центр. Наші оператори не мають компетенції, щоб надати кваліфіковану допомогу під час бажання заподіяти шкоду собі чи дитині.

Зворотний зв’язок

Якщо у вас є зауваження або пропозиції щодо роботи Гарячої лінії, або ви готові поділитися своєю історією звернення на Гарячу лінію та подальшим її впливом, пишіть нам на garyachaliniya.golada@gmail.com

Поділитись матеріалом