Раннє прикладання дитини до грудей - Новини ГО Лада
Раннє прикладання дитини до грудей
Раннє прикладання дитини до грудей
Раннє прикладання дитини до грудей. Що варто знати?
Раннє прикладання дитини до грудей, протягом першої години після пологів, позитивно впливає на процес післяродового відновлення матері.
Грудне вигодовування – дозволяє вирішити масу завдань, пов’язаних не тільки з фізичним, а й психологічним здоров’ям і розвитком малюка, та допомогти молодій мамі швидко відновитися після пологів.
Годування грудьми корисне для мами тим, що гормони годування розслаблюють і знижують стрес в організмі, завдяки ранньому прикладанню швидше й краще скорочується матка, знижується ризик кровотеч у матері.
У мам, що годують грудним молоком нижче ризик виникнення анемії. Крім того, мами, що годують швидше та легше скидають зайву вагу, адже на вироблення молока витрачаються додаткові 500-550 ккал в день.
Зі збільшенням стажу годування поступово збільшується захист від раку грудей, яєчників, ендометрії, знижується ризик розвитку діабету 2 типу, метаболічного синдрому, остеопорозу, серцево-судинних захворювань, гіпертонії та інсульту.
ВООЗ рекомендує зберігати грудне вигодовування до двох років і більше, зі своєчасним введенням прикорму дитині у віці 6 місяців.
Якщо вам необхідна консультація щодо грудного вигодовування її може надати післяпологова доула чи консультант з грудного вигодовування.
Поділитись матеріалом