Як доглядати за шрамом після кесаревого розтину? - Новини ГО Лада
Як доглядати за шрамом після кесаревого розтину?
Як доглядати за шрамом після кесаревого розтину?

Як доглядати за шрамом після кесаревого розтину?

Для початку, поки не знімуть шви, потрібно максимально багато лежати та при вставанні підтримувати свій животик. Дуже зручне в цьому випадку є підв’язування живота, якщо немає такої змоги, потрібно підтримувати його рукою при русі, тоді внутрішньо – черевний тиск не буде дуже сильним й навантаження на розтин буде меншим, що покращить його заживлення.

Розтин завжди повинен бути сухим, білизну потрібно носити з високою посадкою, частіше давайте розтину «дихати». Після зняття швів рекомендується наносити масла на шов з вітаміном Е, а також мазь з арнікою. Вітамін допомагає шкірі швидше відновитися, арніка має антисептичний і загоювальний ефект. Віддайте перевагу більш натуральним рослинним мазям та препаратам.

Введіть у свій раціон склянку цитрусового фрешу та їжу, яка сприяє виробленню колагену.

Пам’ятайте, що все дуже індивідуально, все що вам рекомендують не потрібно відразу брати й робити, треба враховувати ваші особливості здоров’я: алергія, непереносність компонентів, або в якому стані ваш розтин, є випадки коли потрібні й медичні препарати з вмістом антибіотика, або гормонів.

Приблизно через два місяці, в середньому, розтин має загоїтись. Коли лікар скаже, що і внутрішній і зовнішній шви загоїлись, можна розпочинати масаж живота і роботу зі швом.Для цього використовують тайські техніки, які запобігають грубому рубцюванню й утворенню спайок.

Також можна самостійно масажувати шов, головне підійти до цього з розумом і вивчити цю тему.

Пам’ятайте – тіло це інструмент, воно любить дотик і увагу.

Поділитись матеріалом