Як мамі бути в ресурсі - Новини ГО Лада
Як мамі бути в ресурсі
Як мамі бути в ресурсі

Як мамі бути в ресурсі? Які базові дії робити аби швидко відновлюватися? Як мамі повертати собі сили?

Відпочинок, щаслива мама, щаслива сім’я. Любов та злагода вдома.

Перш за все мама повинна пам’ятати про себе:

  • Обов’язково правильно та повноцінно харчуватися.
  • Налагодити сон. Якщо дитина краще спить разом із мамою, тому що вона годує її грудьми, тоді нехай дитина спить разом із мамою та татом у ліжку. Аби розширити простір ліжка, можна приставити дитяче ліжечко до дорослого ліжка, прибравши одну із загорож.
  • Долучайте тата до проведення часу разом із немовлям. Тато має таке саме значення у житті дитини, як і мати. Вплив тата на розвиток, психологічний стан дитя так само важливий як і мамин. Дайте татові можливість будувати власні стосунки зі своєю дитиною. Нехай це буде не так, як у вас, але це буде їхній особистий досвід. За цей час ви матимете змогу спокійно поїсти, прийняти душ, або ж просто відпочити із горнятком кави.
  • Полегшити побут у домі. Не обов’язково прасувати дитячі речі, і взагалі можна нічого не прасувати деякий час, особливо у перші місяці після пологів. Залучайте бабусь та дідусів у помочі по дому. Попросіть приготувати ваші улюблені страви чи прибрати у кімнатах.

З часом, коли годування грудним молоком буде не таким частим, з’явиться можливість відвідати масажі, які рекомендовані після пологів. Жінкам після пологів це буде незамінна процедура для швидкого й ефективного відновлення.

І врешті решт, увімкніть улюблену музику та нумо танцювати разом із чоловіком. Ви стали батьками! Що може бути краще?

Поділитись матеріалом