Закреп після пологів - Новини ГО Лада
Закреп після пологів
Закреп після пологів

Часто вагітні та жінки, що щойно народили мають певні проблеми з випорожненням кишківника. Але є методи, які допомагають вирішити цей дискомфорт. Дуже важливо налагодити цей процес якомога швидше, звичайно можна звернутися за медикаментозними засобами, але ліки варто вживати у важких і критичних випадках.

Якщо почати працювати з проблемою практично відразу – все налагоджується, організму потрібен час і турбота для перебудови на новий лад.

Рекомендації при запорах:

Одне з найважливіших – це правильне відновлення. Більше лежати.

Масаж живота з теплим маслом прекрасно справляється з цим завданням.

Тайський масаж живота стимулює кишківник і органи, повертає їх на правильне місце і допомагає прийти в потрібну форму. У разі якщо немає можливості найняти фахівця, можна знайти інформацію, як подбати про себе саму, або попросити про це близьких, є прості і доступні техніки масажу живота, головне бажання.

Тепле пиття та їжа. Це також дуже важливий пункт, холодна вода і їжа сприяють газоутворенню і кольки, тепла температура сприяє розслабленню і гарному переварюванню. Навчіться щоранку замість кави й чаю натщесерце пити склянку теплої води з лимоном, результат не змусить вас чекати, але будьте обережні з кількістю випитої води за день, це сприяє рясному припливу молока.

Додайте в їжу більше клітковини, висівок і запечені овочі з цим прекрасно впораються.

Бережіть себе і дбайте про своє здоров’я, справи почекають, ви у себе одна.

Авторка матеріалу – Ольга Кругляк, післяпологова доула, тілесна терапевтка.

Поділитись матеріалом