Сологуб Тетяна
Сологуб Тетяна
Консультантка з дитячого та сімейного сну, консультантка з грудного вигодовування

Сертифікована консультантка з дитячого та сімейного сну, консультантка з грудного вигодовування, авторка проєкту з м’якого налагодження дитячого сну «Солодких снів».

Велике значення в роботі з налагодження сну я приділяю зміцненню контакту між мамою та дитиною, без якого налагодити сон часто є неможливим. Тому всі підходи, що я пропоную є м’якими та не порушують прив’язаності між малюком та дорослим, який про нього піклується. Також, будучи консультантом з грудного вигодовування, я не даю рекомендацій, що суперечать принципам успішного ГВ, та допомагаю налагодити сон дитини без шкоди для ГВ. Якщо ж ви знаходитеся на етапі завершення лактації, я допоможу вам навчити дитину засинати без грудей максимально м’яко, та зробити весь процес завершення ГВ поступовим та комфортним як для дитини, так і для вас самих.

Сологуб Тетяна
Освіта:

2005-2011 рік – Національний технічний університет України «КПІ», ф-т «Біотехнології та біотехніки», ступінь магістра біотехнологічних наук.

Травень – вересень 2016 року – теоретичне навчання та практична підготовка на курсі «Консультування з грудного вигодовування» на базі матеріалів ВООЗ/ЮНІСЕФ від Національного руху в підтримку ГВ «Молочні ріки».

Вересень 2018-січень 2019 року – навчання за програмою «Консультант з дитячого сну» проєкту «Система здорового дитячого сну» лікаря-сомнолога Олександрової О. В.

Листопад 2019-квітень 2020 року – навчання на курсі «Консультування по сімейному сну» від організації «Новый уровень».

Вересень 2020 року – по сьогоднішній день – навчання на курсі «Сімейна та дитяча інтегративна психологія» в студії Світлани Ройз.

Листопад 2020 – червень 2021 року – навчання на курсі «Понимать детей» інституту Гордона Ньюфелда (підхід розвитку на основі прив’язаності).

Травень-червень 2021 року - навчання на курсі «Альфа-дети» інституту Гордона Ньюфелда.

Послуги:

Індивідуальне онлайн консультування мам з дітками від народження до 3-х років з питань налагодження сну.

Індивідуальне онлайн консультування з питань завершення грудного вигодовування.

Широкий вибір пакетів консультацій від експрес-консультацій для вирішення коротких питань до детальних консультацій із попереднім заповненням анкети та подальшим супроводом або без супроводу.

Практичная діяльність:

2016-2018 рр. - консультування мам з питань грудного вигодовування, волонтерська діяльність в напрямку підтримки мам на шляху грудного вигодовування.

З 2018 року – консультування мам з питань налагодження дитячого сну, започаткування проєкту «Солодких снів» - Проведення вебінарів, інтенсивів та прямих ефірів за темами налагодження дитячого сну та завершення ГВ - Участь у телевізійних та онлайн-передачах та офлайн подіях для мам в якості експерта з дитячого сну.

Записатись на прийом до спеціаліста
Щоб записатись до спеціаліста, заповніть, будь-ласка, форму нижче