Ольга Карпенко - Дружні спеціалісти ГО Лада
[wpseo_breadcrumb]
Ольга Карпенко
лікар-психолог, когнітивно-поведінковий психолог, арт-терапевт
Особливості
Я спеціалізуюсь на психотерапії депресії (в тому числі післяпологової), тривожності, фобій, низької самооцінки. У своїй роботі використовую когнітивно-поведінкову терапію, яка є найдосліджуваним методом психотерапії, має доказовий ефект та являється терапією вибору при лікуванні депресії. При необхідності я співпрацюю з психіатром, щоб надати своїм клієнтам якісну допомогу. Моя місія – допомогти людям знову відчувати радість життя.
Освіта:

2006-2012 – Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, факультет медичної психології.

2012-2013 – Інтернатура на базі дорожньої клінічної лікарні, кваліфікація лікар-психолог.

2015 – спеціалізація за арт-терапії.

2016 – спеціалізація з психологічного консультування.

2018 – по сьогоднішній день – навчання в Українському інституті когнітивно-поведінкової терапії.

Послуги:
  • Індивідуальне консультування та психотерапія наживо та через скайп
  • Групова психотерапія
  • Вебінари, онлайн-марафони та онлайн-курси
  • Майстер-класи з арт-терапії
Практична діяльність:

З 2012 – приватна практика;

2014 – працювала лікарем-психологом в Центрі психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору МВС України. Займалася психодіагностикою та консультуванням.

З 2016 – лікар-психолог у психоневрологічному диспансері №1. Психодіагностика, консультування, групова арт-терапія з пацієнтами відділення.

З 2018 року проводжу вебінари, марафони та онлайн-курси на теми депресії, життєвих цінностей, пошуку улюбленої справи та внутрішнього критика. Регулярно пишу статті для різних інтернет-видань. Також проводжу трансформаційну гру “Колесо життя”. Являюсь автором колоди метафоричних асоціативних карток “Шкатулка цінностей”. На власній сторінці в фейсбук активно розповсюджую корисну та актуальну інформацію про депресію та інші психологічні теми.